Skip to content

ZABIEG SkinPen

Microneedling (mikronakłuwanie) to Twój nowy, najlepszy przyjaciel w walce z oznakami starzenia, bliznami po trądziku, przebarwieniami i zmarszczkami. Czego możesz oczekiwać decydując się na zabieg SkinPen:

Indywidualny plan w celu uzyskania najlepszych wyników.

Twój lekarz może zalecić przebieg procedur w oparciu o twoje indywidualne cele. Uzyskanie i utrzymanie efektu może wymagać kilku zabiegów.

Niewielkie odczucia bólowe.

W zależności od potrzeb, lekarz prawdopodobnie zastosuje miejscowy środek znieczulający w postaci maści w obszarze leczenia.

Krótki czas zabiegu.

Zabieg potrwa prawdopodobnie około 30 minut.

Zabieg nie wymaga wyłączenia się z codziennych aktywności.

Skóra natychmiast po zabiegu wydaje się lekko różowa do czerwonej, podobna do łagodnego lub umiarkowanego oparzenia słonecznego. Ponadto najczęstszymi reakcjami po zabiegu są suchość i szorstkość skóry, napięcie, zaczerwienienie, swędzenie, łuszczenie, dyskomfort, tkliwość i pieczenie. Objawy te ustępują w ciągu kilku do kilkunastu godzin po zabiegu.

Kojąca pielęgnacja.

Twój lekarz przekaże Ci preparat Skinfuse® LIFT, czysty, niecytotoksyczny hydrożel stosowany w celu zapobiegania wysychaniu skóry po zabiegu, który należy stosować do 24 godziny po zabiegu.

Szanowni Państwo

Strona www.skinpen.com.pl zawiera treści przeznaczone dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie medyczne oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przechodząc do witryny www.skinpen.com.pl oświadczam,

że jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.